0532 204 85 98
0216 364 73 43
info@hezambalaj.com

Koli Bantları

Hot Melt veya Akrilik, Hangisini Tercih Edelim?

Blog Yazımız

Okuyunuz

Hotmelt

KOLi BANDI
iNCELEYiN

Akrilik

KOLi BANDI
iNCELEYiN
EL iLE KOLAY KOPABiLEN

Hot-Melt Koli Bantları

Doğru bant tipini seçmek ambalajlarınızın en profesyonel şekilde sunum ve korunması açısından önemlidir. Hot-melt bantlar üretiminde sıcak erimiş tutkal kullanılarak üretilen bantlardır. Karton kolilerin yanı sıra plastik ve naylon ürünlerle de beraber kullanılabilir. Kullanım sırasında el ile kolay koptuğundan paketlemede hız kazandırır. Hot-melt bantların hızlı ve güçlü yapışması, gerilme – kopma dayanıklılığı ve standart ısı aralığında gösterdiği performans onları güç gerektirenler de dahil bir çok ortam aplikasyonu için uygun kılar. Ayrıca, film + özel ayrılma/bırakma yüzeyi + agresif yapışkan’ dan oluşan üç katlı hot-melt bantlar kolay ve hızlı bir şekilde açılabilir ve uygulanabilir.

EBATLAR ve FiYATLARTEKNiK SPEKLER
EKONOMiK & GÜÇLÜ

Akrilik Koli Bantları 

Doğru bant tipini seçmek ambalajlarınızın en profesyonel şekilde sunum ve korunması açısından önemlidir. Akrilik bantlar su bazlı akrilik yapıştırıcı kullanılarak üretilen bantlardır. El ile kopması zor olduğundan bant kesme makinası ile uygulama yapılması tavsiye edilir. Sağlam yapısından dolayı ağır yüklerde, çemberleme işlemlerinde de kullanılabilirler. Akrilik bantlar geniş bir ısı aralığına sahip olup çok yüksek ve düşük neme sahip ortamlarda da çalışabilmeleri nedeniyle uzun depolama süreleri ve/veya buzdolabı ortamı gibi kullanımlara uygundur. Film + emülsiyon karışım yapışkandan oluşan iki katlı akrilik bantlar oksidasyon ve UV dayanıklığa sahip olduğundan dolayı zaman içerisinde sararma istenmeyen uygulamalar için de bir alternatiftirler ve daha “şeffaf” yapıda kalırlar.

EBATLAR ve FiYATLARTEKNiK SPEKLER

Sizi Dinliyoruz

Teklif istekleriniz, öneri, görüşler ve diğer mesajlarınız için formumuzu kullanabilir ya da info@hezambalaj.com adresimize mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

    Verified by MonsterInsights